Invertar per marketa

Shitet nga: rafta 05 Shk 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
rafta per 500 katror gjeneratorin 40 kw friza bazen 4 copa vaga digjitale 3 copa dhe vitrinen ftofse 13 metra 2 arka gjenaratorin 40kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim