KARROCA MARKETI

Shitet nga: MIFTARI-COMERCE 26 Tet 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
OFROJME SASI TE MADHE TE KARROCAVE SI DHE RAFTE TE NDRYSHME PER MARKETE,DEPO ETJ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim