KOLICA MARKETI RAFTE

Shitet nga: MIFTARI-COMERCE 07 Shk 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
OFROJME RAFTE MARKETI,DEPO,VITRINA FTOHESE, E SHUME LLOJE TE NDRYSHME SI DHE KARROCA(KOLICA)MARKETI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim