Rafta arka per market etj

Shitet nga: HONDA-KS 16 Gsh 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
raftet jane te ri dhe kualitet gjithashtu edhe qmim te arsyeshem?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim