Rafta per Markete Tegometall Germany Rafte

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Honda-KS 29 Jan 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Bëjmë Shitjen dhe montimin e raftave per markete te prodhimit Gjerman si dhe pajisjeve tjera percjellse (Arka,Friza,Shporta,Karroca etj..)
Matje,Projektim,Transport,Montim Gratis..
Fotot janë nga disa prej montimeve tona.
www.honda-ks.eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim