Shitet Rami i dritareve dhe dera per Lokale

Shitet nga: .. 19 Tet 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten dera dhe rami per dritare nga Alumini per lokale-dyqane jan te perdorura dimensionet Dera 2,12-0,86m Dritaret 2 copa 0,88-0,75 rami i madh 2,61-2,38 pjest tjera(2,61-0,98 2,66-0,72) rami deres 2,66-0,95 qmimi me maarrveshje tel viber +37744850148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim