TAVOLINA-KORPA AKSIONI 80X120CM

Shitet nga: MIFTARI-COMERCE 07 Shk 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Miftari Comerce ju ofron edhe korpa aksioni ne gjendje dhe qmim te mire.

Ju mirepresim..

www.miftari-commerce.com
Facebook:Miftari-Commerce
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim