rafta

Shitet nga: rafta 13 Tet 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shes rafta te perdorur 11metra jon te murit dhe 3metra jon te mesit.jon dyansor qmimi per te murit jon 20ero eper te mesit qmimi 45ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim