Karrika Rafta Tavolina per zyre Karrike per zyre

Shitet nga: Visar 18 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për zyrë
4karrika ---cope(20€)---
Tavolina per zyre (120€)
4Raftat ---cope(35€)---
Karrika per zyre---(65€)---
Ose me nje cmim te mrekullueshem dhe me lir ⬇️
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim