Karrika,tavolina per zyre dhe rafta

Shitet nga: Visar 12 Gsh 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për zyrë
Shes karrike te reja pa asnje shej ose njoll
Me nje qmim te mir ---20€---per copë
Me kete ofert te mir eshte edhe tavolina e zyres pa asnje grrith dhe e ruajtur shum mire me qmim ---120€---
Raftat shiten me nje qmim te arsyeshem dhe te mir ---35€---per cope
Dhe nje karrike e cila i nevotet tavolines por ne e shesim ndamas me cmim ---65€---
Te gjitha keto jan te ruajtura siq pi shihni ne foto ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim