Tavolina Te Ndryshme Per Zyrë

Shitet nga: leutrim 16 Shk 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për zyrë
Kemi tavolina dhe fijok te ndryshme Per zyre jan shum te ruajtura kemi disa madhsi te ndryshme kushdo qe eshte i interesuar mundet me ardh mi pa qmimet jan sipas tavolines jan te volitshme 20-40euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim