Bojleri INOX 300L

Shitet nga: haki bugujevci 12 Shk 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Bojler inox 300 litra i perdorur 1 vit me mundesi lidhjeje me rrym nxemje si dhe nxemje solare 3 opsione . Me mbajtes te punuar ekstra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim