Kompjutera dhe invertarin komplet

Shitet nga: elisah seferi 31 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
shes invertarin komplet per call center me qmim te volitshem 10 komjutera edhe tavolinat plus karrikat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim