Makine (aparat) per prodhimin e akullit

Shitet nga: Vesa 13 Pri 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shitet aparat per prodhimin e akullit mbi 200kg/24H, si dhe 3 friza per mbajtjen e akullit te paketuar,si dhe kese per paketimin e akullit (mbi 1500 kese), dhe numri i telefonit (044 407 408).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim