Tasne per Darsma, Kazana, luge dhe pirune

Shitet nga: Basri 21 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shes Komplet pajisjet e nevojshme per eventet si darsma, deka, syneti etj...

- 80 tasne (pjata, ene)
- 2 Kazana
- 80luge
- 80 pirune (terfurk)
- 2 lugica
- luge e drurit
- kapese per mish
- shtrydhese per Pire

- Te gjitha te permendurat me larte jane shume te mira per tu perdor te cilat mund ti shihni edhe permes fotografive
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim