N.SH- HIDRO-SAN ( Të ,ndëruar kosumator ju njof..

Shitet nga: sami 27 Krr 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Të ,ndëruar kosumator ju njoftojmë rrethë shërbimeve të cila
Ne jemi një ndërmarrje e vogël me një staf profesional
në instalime të ujit dhe kanalizimit nga fillimi në shtrirjen gypave deri në finalizim të punimeve si vendosjen e nyjev (paisjev) sanitare. qeramik
po ashtu ofrojm edhe rregullimine sistemit te uitjes se parqeve : riciklimin e pishinave
rregullimin e shadervaneve .
montimin e te gjitha llojeve te pompave . punimet e ujit riciklimet shdervanin sistemin e ujitjes se gjelbrimit ne kompleksin perkujtoimor Adem Jashari ne prekaz i kemi kryer ne si staf ne kuader te firmes 100%design dhe jemi ende ne mirmbajtje te kompleksit.
po ashtu kemi edhe stafin e profesionalizuar te nxemjes qendrore
bejm edhe riparime .
marrim edhe kryrjen e objekteve te mdhaja
Konsumator të nderuar presim nga ju qe të na kontaktoni .
marrim pun edhe me kompenzim me 50% +50% te holla Me respekt,
N.SH - HIDRO-SAN punojm edhe rezervare te ujit
PRONARI" SAMI GASHI" kontakto ne viber 044886393 SI DHE 049886393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim