BEJM PUNIMI ME MATERJAL HEKURI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjystatori ang 06 Maj 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
S.p.sh RRETHOJA , DYR , MREZHA PER LOKALE GILINDERA , DHE SIPAS POROSI PER ME SHUM HOLLSI JU MUND TE NA VIZTONI NE FIRMEN "AGJUSTATORI ANG " NE BRESJE PERBALL POMPES SE BENZINES " PETROL COMPANY "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim