Bejm montimin e kubzave

Shitet nga: Bashkim 10 Pri 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Bejm montimin e kubzave te betonit si dhe punojm me Bagera ,pudrume, kanalizime,trasporte te zhavorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim