Bejm rregullimin e oborreve parqeve trotuarve dh..

Shitet nga: Goni-D 19 Krr 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Bejm rregullimin e uborteve trotuarve dhe te gjitha punet me kuza te betonit
ne menyr profesijonale per me shum informohu ne 044515633 & 044937242 ne ju garantojm per punen
qe e bejm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim