ELEKTRICIS UJSJELLES FASADER POLIKOLLOR NDERTIM ..

Shitet nga: ARTON 15 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
PERSHENDETJE JEMI KOMPANI PRIVATE FAMILJARE PUNOJM ME KORREKTESI DHE SINQERITET PUNET QE KRYJM NE JAN KTO 1 RRYMA 2 UJI 3 FASADA TE BRENDSHME DHE TE JASHTME 4 PLIKOLLOR 5 KERAMIKE 6 IZOLIME 7MALLTERISATJE 8 NDERITM TE ULET DHE TE LART SI DHE PUNOJMSHTEPI NGA THEMELI DERI QELSAT NE DOR JU FALEMNDERIT PER MIRKUPTIM NE E DIM QE FJALA JUAJ ESHT PUNA JON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim