GONI-D. BEN RREGULLIMIN E TE GJITHA PUNVE ME KUP..

Shitet nga: Goni-D 24 Sht 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet me kupza ( kocka ) te betonit ne menyr profesionale per me shum informohu ne 044937242 044515633 ne ju garantojm per punen qe e bejm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim