Kërkojm punëtor

Shitet nga: Ismet Ahmatovic 05 Pri 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
kerkojm nje Kuzhinjer, Shankist dhe Komarier me punë në Fushë Kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim