KANADA KÊRKON PUNÊTOR, LEHTÊSON PROCEDURAT E MIG..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.sh.Promokos 09 Shk 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Iu ftojmë që të bëheni pjesë e sistemit të ri të emigrimit “Express Entry”, aplikimi ka filluar prejë: 01.01.2015 dhe përfundon më: 22.09.2015,

Kontako:

045/ 442 690,

045/ 442 691

www.peomokos.ca
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim