Kerkoj dy mjeshter te drurit per prodhimin e mob..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Metaltech 14 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Kerkohen dy mjeshter druri per prodhimin e mobiljeve.puntori duhet te kete eksperience ne punen me dru montim dhe ngjyrosje te drurit dhe medialani.Orari i punes eshte prej ores 8-5 nga e hena deri te shtunen.Fabrika gjindet ne Fushe Kosov.Te intersuarit te lajmerohen ne nr.049 411117 per informata te tjeta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim