Kerkoj kuzhinjer me pervoj

Shitet nga: ismet 03 Gsh 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
kerkoj kuzhinjer me pervoj i cili ka njohuri ne gjella,pica,sendvica,skar dhe makarona restorani edhe nje jav do te hapet ne fush kosov ne afersi te policis n Pisha paga sipas marveshjes, edhe 3 dite keni kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim