Kerkoj nje ndimse per banes dhe kujdes ndaj nje ..

Shitet nga: Avni 27 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Kerkoj nje ndihmse per banes dhe nje vajze 9 vjeqare nga 3 ose 4 or ne dit nga ora 16 mbas dite deri ne ora 19 nese ka itersa dikush te lajmrohet ne numrin 044 254310 qmimi i pages sipas marrrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim