Kerkoj pun

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arian 28 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
kerkoj pun posedoj patent shoferin per me shum informata na kontaktoni ne numrin 045407579 si dhe ne wiber +386 49-860-985
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim