Kerkoj pune

Shitet nga: sami ahemti 09 Shk 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
jam sami ahemti kerkoj pune kam prevoj ne elektro saldus dhe ne gjyrosje anti korizive ju mirpres...ose ne nedonje restorant qfardo puen kerkoj urgjent ju flm per mirkuptim ju mirpres en tele 049357169 ose 044658565
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim