Kerkoj punetore

Shitet nga: Florentina 16 Pri 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Kerkoj punetore qe te perkujdeset per vajzen time 7 muajshe dhe te mirembaj banesen. Jetoj ne Fushe Kosove, banesat e Apollonise. Paga 200 euro.

Nr kontaktues 049784116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim