Kerkoj puntore ne fushkosov

Shitet nga: genta 15 Pri 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Kerkojm puntore nxense dhe praktikante. Te jen te paraqitshme te komunikueshme . Puntorja duhet te di frizura grim ngjyrosje thonj depilim. Orari do jet dhe paradite dhe pasdite. Pagesa 40% ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim