Kerkojm Puntor

Shitet nga: Auto Servis Besi Regllazh 06 Pri 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Auto servis Besi Regllazh Me Seli Në Fushë Kosovë Kërkon Të Punësoj 3(Tre) Auto Mekanik Me provoj Pune Në Mekanikë dhe në Ndrrimin E pjesve Të Trapit.
Gjithashtu Kerkon edhe 2 Nxenes te cilet Janë Te interesuar Te vijojnë praktikë.

Të interesuarit Mund të Na Kontaktojn nga ora 10:00 deri në orën 19:00 qdo dit Pune.

Kontakti: 044 / 169-457 ose 049 / 169-457

Ju faleminderit Per Mirkuptim

​Me respekt Auto Servis Besi Regllazh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim