Kerkojme Punëtorë

Shitet nga: Xhipi 13 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Kërkojmë punëtorë të punojë në zyre. Orari 08:00 / 16:00. E shtunë dhe e diele pushim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim