Kerkojme frizere dhe nxenese

Shitet nga: GENTA 07 Shk 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Kerkojme 2 punetore frizere dhe nxenese .
Me experienc pune . TE MOS KETE OBLIGIME FAMILJARE .
Te jete e komunikueshme ,e paraqitshme,dhe serioze ndaj punes.
Pagesa me % 40 dhe 50 .
Adresa mbrapa BERISHES .
Na kontaktoni edhe ne viber 049 580 440.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim