M O L E R .. Agimi ,0.50m² --- FASADA , ,GLET

Shitet nga: agim 29 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Bejm ngjyrosjen e Objekteve te medha , Ndertesave , Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor , punojm . . . FASADA . . .KNAUF dhe GLED . . . . Renovime dhe Riparime ......... , ..........................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... ...................Na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone ......... tel 00377 45 84 60 40 viber------ 00 386 49 83 76 77 . . .viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim