MIREMBAJTJE & PASTRIM

Shitet nga: H20PRISHTINA 25 Shk 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
H20PRISHTINA MIREMBAJTJE DHE PASTRIM OFERTE PER KOMPLEKSE BANESORE 1.PASTRIMI I MBRENDSHEM 1.1.KORIDORI SHKALLET 2 HERE NE JAVE 1.2.XHAMAT E MBRENDSHEM TE KORIDORIT SHKALLEVE 2 HERE NE MUJ 1.3.GARAZHEN 2 HERE NE MUJ 1.4.KABINEN E LIFTIT KOMPLET 1 HERE NE JAVE PAGESA 3 EURO NE MUAJ PER BANES 2.PASTRIM I JASHTEM 2.1.PARKUN E OBJEKTIT 2 HERE NE MUJ 2.2.PARKINGUN E OBJEKTIT 2 HERE NE MUJ 2.3.RRUGEN E OBJEKTIT 1 HERE NE MUJ 2.4.KOSITJEN E BARIT 1 HERE NE MUJ 2.5.UJITJEN E PARKUT 1 HERE NE JAVE PAGESA 3 EURO NE MUAJ PER BANES 3.NXHYROSJEN E MUREVE TE KORIDOREVE NJE HERE NE VITE ME KONTRIBUT TE BANORVE 4.MIREMBAJTJEN NE OBJEKTE 4.1.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT ELEKTRIK 4.2.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT TE UJESJELLSIT 4.3.MIREMBAJTJEN E SISTEMIT TE NXEMJES 4.4.MIREMBAJTJEN E PARKUT 4.5.MIREMABJTJEN E PARKUT TE LODRAVE TE FEMIJEVE MIREMBAJTJA E SITEMIT ELEKTIK UJSJELLSIT DHE NXEMJES EDHE NE MBRENDIN E BANESES 4.6.MIREMBAJTJEN E LIFTIT 4.7.PAGESEN E RRYMES SE LIFTIT DHE NDRIQIMIT PER PAGES 5 EURO NE MUAJ PER BANES 5.SIGURIMIN E KOMPLEKSIT 5.1.SIGURIMIN E HYRJES 5.2.SIGURIMIN E GARAZHAVE 5.3.SIGURIMIN E PARKINGUT ME KAMERA KAMERAT DHE BRAVAT E DYRVE TE HYRISE SE NDERTESES VENDOSEN ME KONTIBUT TE BANORVE PER PAGES 3 EURO NE MUAJ PER BANES 6.DEZINFEKTIMI I HYRJES NJE HERE NE VITE KONTAKTI;+37745530635 E-mail;h20_prishtina@hotmail.com FACEBOOK;h20Prishtina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim