MOLER 0 30 CENT M2

Shitet nga: r 13 Mar 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
BEJM NGJYROSJEN E BANESAVE SHTEPIVE TUAJA VETEM ME 30 CENT M2 044 878079 OFERTA E QMIMIT VLEN PER NE PRISHTINE DHE FUSHKOSOV ju falemnderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim