Ofroj punë për një frizere

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Magic Beauty Salon 04 Shk 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Ofroj punë për një frizere me përvojë, salloni "Magic Beauty Salon" në lagjen Apollonia Fushë Kosovë, rruga Hyzri Talla. Paga, orari dhe kushtet tjera të punës sipas marrëveshjes. Kontakti në tel.: 044817157 ose 049262242. Të fillojë punën nga 01/03/2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim