Perkujdesje ditore per femije

Shitet nga: Nëna 09 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Ju qe deshironi, te keni siguri dhe perkujdesje maksimale dhe te perkushtuar per femiun tuaj,kerkoni nje nene me pervoje, qe ka durim, meshire, arsimim dhe mbi te gjitha dashuri per femijet, atehere i sjellni tek une. Une jam nene e dy femijeve, kam te perfunduar arsimin superior, por kam vendosur, qe te iu perkushtohem me shume femijeve. Banesa ime i ploteson te gjitha kushtet. Ambient i rehatshem per femiun tuaj. Banesa gjendet afer pompes se derivateve Patroni.
Iu mirepres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim