Punoj me Hillt,bëj thyerje të ndryshme beton të ..

Shitet nga: Hilt 08 Pri 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Punoj me Hillt të madh dhe të vogël,bej thyerje te ndryshme si p.sh hapjen e dritareve ne bodrume me beton,thyerjen e shkallëve thyerjen e stubave të ndryshëm dhe qdo gjë tjeter,qmimi sipas marrveshjes me orë dhe kotrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim