Punojm banjot komplet

Shitet nga: fatmir 16 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
punojm keramik ujesjelles kanalizim montimin e sanitaris shkallet me mermer dhe granit me qimim te arsyshum per gjdo informat ne tel 044202696
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim