Punojm izolim me styrypoll fasad marrim vetura ko.

Shitet nga: remzi Sot 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
punojm fasada etj meremetim deri ne qelsa si dhe pranojm ndonje vetur ne kompenzim 0037744300137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim