Qeramik instalimin ujit so dhe montimin e sanita..

Shitet nga: Fiona 07 Shk 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Qeramik uji sanitari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim