Qeshme dhe funtana te ndryshme prej gurit ?

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 31 Jan 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Mir se vini ne faqen tone , ne punojm keto pun prej gurit : qeshme prej gurit , funtana , kamina per mrena , grilla , mure te llojllojshem, dyer te oborrit , furra buke ,tovolina sipas madhsis etj .
per me teper kontakto poronar. Behar Bytyqi tel : 044 562 177
jemi nga kumuna e malisheves ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim