Servisim dhe mirmbajtjen e Kompjutereve

Shitet nga: Mentor 06 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
IT Menti ju ofron servisim dhe mirmbajtje te kompjuterve ne zyret dhe shtepit tuaja me qmime te volitshme po ashtu It menti ju ofron dhe sisteme operative me qmime extra Lire

Na kontaktoni ne viber dhe whatsap +37745630207

Ju mirpresim

Windows Xp - 3 Euro

Windows 7 - 3 Euro

Windows 8 - 5 Euro

Windows 8.1 - 5 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim