rregullimi oborrev me kubza te betonit (kocka)

Shitet nga: ameri Sot 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
bojm montimin e kubzave te betonit dhe ngjeshjen e temelev tel 044767070 044814461 mund te na vizitoni edhe ne facebook bina-com bina-com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim