Rregullim i obrrit BINI COMMERCE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BINI-COM Dje 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Rregullim i oborreve parqeve te ndryshem rrugeve ,
per me teper kontakto ne :
....
049 686 707
044 686 707
044 676 380 .........
044 598 378,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim