Rregullimi i oborreve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Jeta com 22 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme frezimin livrimin e arave me kultivator mbjelljen e barit rrafshimin dhe transportin e dheut mbjelljen dhe kultivimin e pishave lulave e shum te tjera. Per ma shum kontaktoni ne viber +37745412563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim