Mesimi i gjuhes angleze per femije me kompjuter

Shitet nga: Libri 08 Gsh 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Posedojme programin per femije ne gjuhen angleze ne dy DVD me figura dhe vizatime. Gjthqka qe ju duhet eshte Kompjuteri dhe nje mikrofon .

Cmimi per dy DVD te kushton 30 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim