Boj muzik me qira, dhe shes

Shitet nga: Visi 20 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Për dasma
Boj muzik me qira dhe shes paiseje muzikore,perforcues zvoqnika mikseta mikrofona sorund sistem 5.1 etj. Shikoni fotot kon 044 656 556 / 045 60 50 01 dhe ne vajb +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim