Dasma Kosovare

Shitet nga: Rilindi 02 Gsh 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Për dasma
Ofrojm shërbim profesional me kamera dhe fotoaparat për:

-ngjarje familjare, ditëlindje, fejesa, dasma;
- prodhime televizive; intervista, reportazhe, dokumentare, video klipe, emisione, reklama.

Me kamera profesionale HD dhe fotoaparat.


Momentet me te bukura nga disa xhirime tonat:

youtu.be/74mwlOEUmV4

www.youtube.com/watch?v=MuO0_AJyvxU&feature=c4-overview&list=UUyzP0dcrzJeJP1BwDc_vR2A

www.youtube.com/watch?v=WJfIQPApOsE

Faqja jone zyrtare ne Facebook:

www.facebook.com/rilindvitijaproduction

Kontakt:
+377 (0) 44 580 720
viber:
+19049990548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim